Обери свій подарунок
Замовлення каталогу
Кошик: 2 (товарів)
Товарів на суму 237.40 грн
Хризантема Зідане (Zidane)
139.49грн
Томат Пенолло дель везувіо (Pienno del vesuvio)
97.91грн
Оформити замовлення

Приведи друга – акція від компанії «ДоброДар»

Ваші знайомі, колеги або родичі захоплені вирощуванням овочів або квітів на власній присадибній ділянці, також як і ви? Тоді у ТМ «ДоброДар» є для вас спеціальна пропозиція - акція «Приведи друга».

Весна не за горами і відкриття дачного сезону невблаганно наближається разом з нею. Ви вже уявляєте, як вийдете на, після зимової сплячки, город, а там пахне свіжістю. Після сходу снігу з грядок необхідно в обмежений термін, поки не висохла земля, зайнятися висаджуванням насіння або заздалегідь вирощеної розсади. До цього моменту потрібно підготуватися завчасно. Недарма народна мудрість говорить: "Весняний день рік годує". Не втрачайте час, придбайте посівковий матеріал української та зарубіжної селекції вже сьогодні!

Щорічно берете участь в Челлендж з пошуку насіння з високим відсотком схожості? Хочете впевненості, що купуєте високоякісний продукт, а не кота в мішку? Купуєте багато для себе, близьких і друзів? Мрієте отримати щедрий урожай? Скористайтеся нашою пропозицією - прийміть участь в акції «Приведи друга» від ТМ "ДоброДар".

Для цього потрібно лише дотриматись нескладних умов:

  • зробіть покупку з каталогу «Зима 2021» на 400 грн кожен;
  • пред'явіть доказ проживання за різними адресами;
  • підтвердіть, що ваш друг робить у нас покупку вперше.

Готово!
Разом із замовленням чекайте доставку двох подарункових комплектів, що складаються з п'яти пакетів високоврожайного насіння в кожному! Чим більше друзів приведете, тим менше витратите власних коштів. Поспішайте отримати максимальну вигоду, навіть займаючись улюбленою справою!