Замовлення каталогу
Кошик: 18 (товарів)
Товарів на суму 945.01 грн
Лілія тигрова Червоний Оксамит (Red Velvet)
24.54грн
Лілія ОТ Деббі (Debby)
53.10грн
Лілія махрова Флора Плено (Flore Pleno)
439.20грн
Аронія сливолиста Неро (Nero)
146.31грн
Виноград Голубок
109.95грн
Лілія ЛА/ЛО Авалон Сансет (Avalon Sunset)
38.95грн
Мак махровий суміш кольорів
5.00грн
Клематис Веноза Віолацеа (Venosa Violacea)
127.96грн
Оформити замовлення

Приведи друга – акція від компанії «ДоброДар»

Ваші знайомі, колеги або родичі захоплені вирощуванням овочів або квітів на власній присадибній ділянці, також як і ви? Тоді у ТМ «ДоброДар» є для вас спеціальна пропозиція - акція «Приведи друга».

Весна не за горами і відкриття дачного сезону невблаганно наближається разом з нею. Ви вже уявляєте, як вийдете на, після зимової сплячки, город, а там пахне свіжістю. Після сходу снігу з грядок необхідно в обмежений термін, поки не висохла земля, зайнятися висаджуванням насіння або заздалегідь вирощеної розсади. До цього моменту потрібно підготуватися завчасно. Недарма народна мудрість говорить: "Весняний день рік годує". Не втрачайте час, придбайте посівковий матеріал української та зарубіжної селекції вже сьогодні!

Щорічно берете участь в Челлендж з пошуку насіння з високим відсотком схожості? Хочете впевненості, що купуєте високоякісний продукт, а не кота в мішку? Купуєте багато для себе, близьких і друзів? Мрієте отримати щедрий урожай? Скористайтеся нашою пропозицією - прийміть участь в акції «Приведи друга» від ТМ "ДоброДар".

Для цього потрібно лише дотриматись нескладних умов:

  • зробіть покупку з каталогу «Зима 2021» на 400 грн кожен;
  • пред'явіть доказ проживання за різними адресами;
  • підтвердіть, що ваш друг робить у нас покупку вперше.

Готово!
Разом із замовленням чекайте доставку двох подарункових комплектів, що складаються з п'яти пакетів високоврожайного насіння в кожному! Чим більше друзів приведете, тим менше витратите власних коштів. Поспішайте отримати максимальну вигоду, навіть займаючись улюбленою справою!